Děčínská 250, Česká Lípa (+420) 602 930 556

O NÁS

Naše společnost se specializuje na komplexní servis a opravy vozidel i motocyklů a prodej skutrů. Naším hlavním cílem je spokojený zákazník. Používáme moderní diagnostické přístroje a vybavení dílny.

Díky individuálnímu přístupu s námi oproti autorizovaným servisům výrazně ušetříte. Fungujeme na trhu již více než 15 let a za tu dobu jsme si získali přízeň mnoha stálých a spokojených zákazníků.

 

Pokud hledáte spolehlivý servis s vysokou úrovní služeb a rozumnými cenami, jsme tu právě pro vás. Kontaktujte nás, využijte našich služeb a přesvědčte se sami. Věříme, že i vy budete spokojeni.

VEDOUCÍ PRACOVNÍCI

Společnost vznikla seskupením lidí, kteří působí mnoho let v automobilovém průmyslu. Zaměřujeme se na zákazníky, kteří vyžadují od počátku individuální přístup a řešení.

václav Podzimek

vedoucí servisu

tel. +420 602 930 556

PŘIJÍMÁME PLATEBNÍ KARTY

Nabízíme

opravu Vašeho vozu či motocyklu v co nejkratším možném termínu. Provádíme drobné opravy formou rychloservisu, pneuservis i na počkání. Zajistíme pro Vás vhodné pneumatiky, nebo připravíme automobil na STK a emise. Své služby jsme rozšířili také o klempířské a lakýrnické práce a o diagnostiku téměř všech vozů.